Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 21.04.2011, 20:03
cinekw napisał(a):Wyświetl post
ciekawe na jakiego ch Żurawski? Tak jak piszą wyżej, Rios na atak za Sive żeby przytrzymac piłke, Meliksona cofnać, a Małego na skrzydło..
Dokładnie,najlepsze rozwiązanie..Malecki schodzi na prawo całą 1 połowę,Melikson za to schodzi do środka..Rios na atak a Sivakow ławka..koleś odkąd przyszedł do Wisły to w żadnym meczu nie miał choćby jednego dobrego momentu w grze..zwykły przecinak i drewno:/
Odpowiedz cytując