Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 21.04.2011, 19:59
leyzer87 napisał(a):Wyświetl post
Pierniczycie panowie. Sivakov najlepszy mecz do tej pory w naszych barwach. Ślicznie wchodzi w grę w ofensywie, a odbiory ma stanowcze i pewne. Bardzo ładnie gra, widać w jego grze wielkie chęci. W ogóle gramy bardzo do przodu i ładnie to wychodzi. Nasi stoperzy świetnie wszystko czyszczą. Jak dla mnie najlepszy Paljić jak na razie, a najsłabszy niestety Mały(chyba jednak na skrzydle by był bardziej produktywny. Podobało mi się bardzo to szybkie kilkudziesięciometrowe podanie wyrzutem z ręki, do Małego właśnie, Pareiki. Coś strzelimy.
Wszystko pieknie wszystko cacy tylko ze ten gosć NIE JEST NAPASTNIKIEM do k..nedzy. I choc dochodzi do sytuacji to bramki nie strzeli bo nie potrafi.
Odpowiedz cytując