Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#266
Stary 21.04.2011, 19:57
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Szkoda by bylo tu stracic punkty bo Sląsk gra kompletną żenadę - to nasz chyba nasłabszy przeciwnik tej wiosny.
Grają tak bo strzelili bramkę. Myślę, że inaczej by zagrali przy wyniku 0-0.
Odpowiedz cytując