|
....a najeżdżacie na Sobola, a jakby chłop stanął i się przyglądał akcji to byście jeszcze bardziej napierdalali na niego, że stanął jak słup i nawet nic nie zrobił, chciał dobrze przecież.
Wielcy eksperci futbolu i komentatorzy. Idę o zakład, że nie jeden z was kopał piłkę jedynie za czasów podstawówki na WF.
|