Wyświetl pojedynczy post
MłodePokolenie
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#228
Stary 21.04.2011, 19:40
....a najeżdżacie na Sobola, a jakby chłop stanął i się przyglądał akcji to byście jeszcze bardziej napierdalali na niego, że stanął jak słup i nawet nic nie zrobił, chciał dobrze przecież.

Wielcy eksperci futbolu i komentatorzy. Idę o zakład, że nie jeden z was kopał piłkę jedynie za czasów podstawówki na WF.
Odpowiedz cytując