skeba napisał(a):

|
Sobolewski jest najgorszym zawodnikiem Wisly obecnie i to Wilk powinien grać, ale Maaskant widzi to inaczej
|
Nie Sobolewski tylko Sivakov. Kazda pilke gra wylacznie do tylu, bezsensownie spowalnia akcje jak jest przy pilce. Nie ma pojecia co sie dzieje na boisku. Chwala Bogu ze gra tylko do konca sezonu i niech idzie w cholere