Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 21.04.2011, 19:32
skeba napisał(a):Wyświetl post
Sobolewski jest najgorszym zawodnikiem Wisly obecnie i to Wilk powinien grać, ale Maaskant widzi to inaczej
Nie Sobolewski tylko Sivakov. Kazda pilke gra wylacznie do tylu, bezsensownie spowalnia akcje jak jest przy pilce. Nie ma pojecia co sie dzieje na boisku. Chwala Bogu ze gra tylko do konca sezonu i niech idzie w cholere
Odpowiedz cytując