Sami napisał(a):

---------------PAREIKO----------------
------------------------------------------
CIKOS--CHAVEZ--JALIENS--PALJIĆ
------------------------------------------
-------------SOBOLEWSKI-------------
----------JIRSAK--SIVAKOV-----------
MELIKSON------------------------KIRM
---------------MAŁECKI-----------------
Wg mnie skład jak najbardziej OK
|
Też mi się tak zdaje.
Co do meczu , to może nasi pierwsze 20 min nie prześpią , lub 1 połowę tak jak się zdarza ostatnio.