Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 21.04.2011, 18:42
Sami napisał(a):Wyświetl post
---------------PAREIKO----------------
------------------------------------------
CIKOS--CHAVEZ--JALIENS--PALJIĆ
------------------------------------------
-------------SOBOLEWSKI-------------
----------JIRSAK--SIVAKOV-----------
MELIKSON------------------------KIRM
---------------MAŁECKI-----------------

Wg mnie skład jak najbardziej OK
Też mi się tak zdaje.

Co do meczu , to może nasi pierwsze 20 min nie prześpią , lub 1 połowę tak jak się zdarza ostatnio.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując