Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 9.
Wyświetl pojedynczy post
nicolas
Senior Member
Od: 05.2008
Offline
#
1146
21.04.2011, 16:29
Spokojnie, przecież od wczoraj nie mamy żadnych nowych informacji, a dziś typujemy tylko dla satysfakcji. Wiadomix, że tym razem nie wliczymy się do pomeczowej statystyki typerów
nicolas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nicolas
Znajdź inne posty napisane przez nicolas