escobarek napisał(a):

|
Czy ktoś ma pojęcie czy są jeszcze bilety na ten mecz? Szukałem jakiegoś numeru do kas ale nie udało mi się nic znaleźć niestety.
|
Tu masz dane do kontaktu z kasami:
http://www.slaskwroclaw.pl/5294.dhtml
Choć biletów na 99% nie ma, ja kupowałem tydzień temu i już tylko na najgorsze miejsca były.
Co do meczu, jesteście faworytami, a ja na to liczę, bo Śląsk gra lepiej gdy nie musi atakować. Dlatego z faworytami ostatnio nam lepiej szło.