Wyświetl pojedynczy post
63624
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Twierdza Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 21.04.2011, 15:58
escobarek napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś ma pojęcie czy są jeszcze bilety na ten mecz? Szukałem jakiegoś numeru do kas ale nie udało mi się nic znaleźć niestety.
Tu masz dane do kontaktu z kasami:

http://www.slaskwroclaw.pl/5294.dhtml

Choć biletów na 99% nie ma, ja kupowałem tydzień temu i już tylko na najgorsze miejsca były.

Co do meczu, jesteście faworytami, a ja na to liczę, bo Śląsk gra lepiej gdy nie musi atakować. Dlatego z faworytami ostatnio nam lepiej szło.
"Jak rozpoznać komunistę? Cóż, jest to ktoś kto czyta Marksa i Lenina. A jak rozpoznać antykomunistę? To ktoś kto rozumie Marksa i Lenina." Ronald Reagan
Odpowiedz cytując