Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
MasterCarl
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Lubliniec
Offline
#
3414
21.04.2011, 15:21
Jagul
napisał(a):
Śmieszny to jesteś Ty. Trzeba szanować czyjąś pracę i wysiłek.
zauważ tylko że tutaj może jedna, dwie osoby pisały o nich jako o sopcascie, a dwie osoby to nie wszzyscy kibice więc nie rozumiem czegoś takiego
!!
Jedno Serce Jedno Bicie
WISŁA KRAKÓW
Ponad Życie !!
MasterCarl
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MasterCarl
Znajdź inne posty napisane przez MasterCarl