Wyświetl pojedynczy post
MasterCarl
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Lubliniec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3414
Stary 21.04.2011, 15:21
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Śmieszny to jesteś Ty. Trzeba szanować czyjąś pracę i wysiłek.
zauważ tylko że tutaj może jedna, dwie osoby pisały o nich jako o sopcascie, a dwie osoby to nie wszzyscy kibice więc nie rozumiem czegoś takiego
!! Jedno Serce Jedno Bicie WISŁA KRAKÓW Ponad Życie !!
Odpowiedz cytując