Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3413
Stary 21.04.2011, 15:12
MasterCarl napisał(a):Wyświetl post
dla mnie to ten public sport jest śmieszny.. jakby przeglądali fora wszystkich zespołów których mecze pokazują (łącznie z polskimi forami zespołów zagranicznych) to w końcu nic by nie pokazywali.. przynajmniej dzięki temu wiele osób znalazło kanał z lepszą jakością i nie potrzebujący nie wiadomo jak szybkiego łącza - mowa o drhtv.
Śmieszny to jesteś Ty. Trzeba szanować czyjąś pracę i wysiłek.
Odpowiedz cytując