MasterCarl napisał(a):

|
dla mnie to ten public sport jest śmieszny.. jakby przeglądali fora wszystkich zespołów których mecze pokazują (łącznie z polskimi forami zespołów zagranicznych) to w końcu nic by nie pokazywali.. przynajmniej dzięki temu wiele osób znalazło kanał z lepszą jakością i nie potrzebujący nie wiadomo jak szybkiego łącza - mowa o drhtv.
|
Śmieszny to jesteś Ty. Trzeba szanować czyjąś pracę i wysiłek.