|
już nie mają co robić to najpierw uchwalają a potem cichaczem się z tego wycofują! gdybym nie sprawdził jak dzisiaj jeździ MPK to żadnego info nigdzie nie ma!
Zgodnie z uchwałą przyjętą przez Radę Miasta Krakowa informujemy, że od dnia 16.04.2011 r. (sobota) w Krakowskiej Komunikacji Miejskiej przestały obowiązywać tzw. bilety kulturalne pozwalające na darmowe przejazdy na spektakle i wydarzenia artystyczne.
Dzisiaj i jutro komunikacja jeździ jak w normalny dzień
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|