Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 21.04.2011, 13:39
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Jak nie chcecie mieć syfu na forum w trakcie meczu wystarczy dać ignory takim osobom jak skeba Teqcontroller itp, ja tym 2 dałem ignory, wchodzę po meczu przeczytać forum i jest tylko PARE wpisów podczas meczu, z nimi to jest PARE stron czytania podczas każdego meczu (nad*pcają posty co 5 min i tak mecz w mecz, nie ważne czy wyjazd czy gramy w domu na Reymonta...) a Teqcontroller nawala emotami jak by miał ADHD (juz dochodzi do tego że w jego jednym poście jest więcej emotów niż słów). Ja dałem ignory i czytam forum na relaxie.
Rozczaruje cię , ponieważ dziś nie będę mógł oglądać meczu.ADHD może ty masz bo widzę że masz jakiś problem ze sobą , i nie masz do kogo przy.......ić

Co do meczu , Jeśli Rios jest pierwszym zmiennikiem Genkova to powinien wystąpić w tym meczu , Po za tym nie widzę jakiś wielkich zmian w składzie , Rios za Gienka na szpicy.Śląsk jest jak najbardziej do ugrania , byle by nie stracić jakiś głupich goli po stałych fragmentach gry.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując