flamengista napisał(a):

|
Sprzedawanie Małeckiego za mniej niż kwotę zapisaną w kontrakcie - 2,5 mln € - jest kompletną głupotą. I myślę, że nikt na to w klubie nie pójdzie. Dla PSG wyłożenie takich pieniędzy to żaden problem.
|
Pozwolę sobie wtrącić swoje pięć groszy, bo jestem z francuską piłką od dziecka.
Polityka transferowa PSG dotyczy od ładnych paru lat skupowania graczy, którzy w swoich klubach są niedoceniani, czego świetnymi przykładami byli Bodmer czy Giuly. To zespół, który bardzo dokładnie wydaje każde euro i mogę Ci zagwarantować, że PSG nie wydałoby NIGDY w życiu więcej niż półtora miliona na Małego. Szczerze zresztą wątpię nawet w taką kwotę. Nie ujmuję tu naturalnie wartości piłkarzowi, po prostu stwierdzam fakt.
Dodaj sobie do tego, że klub z Paryża prawdopodobnie wyda zarobione ze sprzedaży Sassegnona pieniądze na zakup Payeta z ASSE. Jeśli tak się stanie rzeczywiście, to szanse na wykupienie z Wisły Małeckiego będą już nieprawdopodobnie niskie.
Moim zdaniem temat przenosin do tego klubu możecie wszyscy uznać za zamknięty.