Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44146
Stary 21.04.2011, 13:22
Cytat:
Kowalski (jako 4 środkowy obrońca może być)
Według mnie 4 obrońcą powinien być jakiś młody (maks 21lat) polski zawodnik.
Niech Kowalski ustąpi miejsca młodszemu , który za te 3-4 lata będzie być może lepszym zawodnikiem od niego.
Odpowiedz cytując