Wyświetl pojedynczy post
nicolas
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 21.04.2011, 12:50
Nie biczujcie mnie, powiem pewnie to, co większość "pikników", czy jak tam nazwiecie, ale chciałbym, aby Maaskant wystawił dokładnie ten sam skład, co w meczu z Bełchatowem. Niestety nie może tego zrobić, bo nie ma Genkova, a po kartkach wracają dotychczas grający w pierwszym składzie Sobol i Mały. Nie chodzi o to, że nie wygramy, ale Mały nie ma zmysły gry kombinacyjnej, a Sobol tylko czyści w przeciwieństwie do Wilka. Obstawiam więc, że nie bedzie pięknego meczu i gry jak z Bełchatowem. Może to dobrze, że wrócą Sobol i Mały, bo tutaj trzeba będzie fizycznie walczyć ze Śląskiem i zatrzymywać ich szybkie ataki i może dobrze, że wraca Mały, bo powalczy z Milą szybkościowo.
Odpowiedz cytując