Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12620
Stary 21.04.2011, 12:37
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Sorka, jakoś nigdy nie myślę jak piszę na telefonie

Oczywiście 20 tys. a nie 20000 tys. co nie zmienia faktu, że bicie piany jakie serwuje ostatnio środowisko "GP" nie bierze się znikąd, a artykuły Sakiewicza w stosunku do Lisickiego, czy ostatnio konflikt Ściosa z Szułdrzyńskim wzięły się z tego, że "URZE" zabiera im masowo czytelników. Wydawało im się, że zagospodarowali wszystkie owieczki posmoleńskie, a tu nagle wyskoczono z nowym tygodnikiem, który zaczyna psuć im krew.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...weeka-i-wprost
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...odnikow-opinii

Wyniki "GP"
cały 2009 - 24926 (średnio)
cały 2010 - 42396 (średnio)
marzec 2010 - 26174
kwiecień 2010 - 42396
styczeń 2011- 87564
luty 2011 - 70102

http://kampanianazywo.pl/tag/aleksander-scios/
Nie wierzę że UŻE zabiera czytelników GP- 7 zł tygodniowo to ne jest żaden koszt. Ci ktorych znam kupują obie pozycje,a wahania sprzedaży miesiac do miesiąca są żadne. Rok do roku wzrost potężny.
A kolejny raz podkreślam że Sakiewicz strzeli sobie w kolano plujac się do UŻE.Nie wiem co chce osiągnać tym marudzeniem
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej