Dodaj do tego ze "URZE" zabrało prawie 20000 tys. czytelników "GP". Jak tak dalej pójdzie to do wyborów spadną poniżej 50 tys. czytelników.
Wiedziałem, że ktoś się przyczepi do tej świetnej okładki w Angorze:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...do-prokuratury
