Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 21.04.2011, 10:03
fanfan żeby nie było ja nie dywaguje na temat tego czy Rios zagra czy nie, bo to nie ode mnie zależy. A co do samego piłkarza, to jak napisałem może mu aklimatyzacja długo przechodzić, może na prawdę trener mu nie ufa, a wiesz jak to mocno potrafi pociąć skrzydła. Piszesz że nie ma Rios dośrodkowań a mecz z Kielcami u nas? Poza tym sami tutaj piszecie że nasi skrzydłowi nie mają dobry dośrodkowań więc ten element odpada. Teraz pisze tak pół żartem bardziej, więc bez spinki proszę
Poza tym może z Riosem jest jak z Mauro który do nas przychodził jako napastnik a błyszczał u nas w środku pola kto wie..
Dla mnie nie ważne kto dziś zagra ważne byśmy wygrali i zrobili kolejny krok w stronę mistrzostwa


Odpowiedz cytując