Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 21.04.2011, 10:00
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
art jasne przecież Jirsak był na różnych pozycjach ustawiany, poza tym wiem że za Skorży był źle ustawiany, ale jakoś mało kogo to obchodziło.. ciągle tylko pisano 700tys euro w plecy itp... Dlatego dla mnie to nic nowego na tym forum. No właśnie 2 lata Jirsak miał, a gdyby to było wypożyczenie to po Twoich ocenach po 1 sezonie wróciłby bez żalu

Nie jestem jakimś fanem wielkim Riosa, bo ja do każdego zawodnika w naszej drużynie podchodzę tak samo, niech pogra dopiero go ocenimy... a po takich ogonkach, szczególnie w tej rundzie, to co tu można oceniać.
Ale Nasz klub dwa lata temu wyglądał jak półl-amtorski jeśli chodzi o administracje/pion sportowy itp. Ja poprostu ufam, ze Masktan i Stan mieli dostatecznie dużo czasu na ocenienie jego potencjału i wyszło im, że nie jest to zawodnik który nie wpisuje się w ich plany i dlatego nie dostaje tak dużo szans. Po transferach zimowych widać, że znają się na tym co robią.
Odpowiedz cytując