Kluvi napisał(a):

art jasne przecież Jirsak był na różnych pozycjach ustawiany, poza tym wiem że za Skorży był źle ustawiany, ale jakoś mało kogo to obchodziło.. ciągle tylko pisano 700tys euro w plecy itp... Dlatego dla mnie to nic nowego na tym forum. No właśnie 2 lata Jirsak miał, a gdyby to było wypożyczenie to po Twoich ocenach po 1 sezonie wróciłby bez żalu
Nie jestem jakimś fanem wielkim Riosa, bo ja do każdego zawodnika w naszej drużynie podchodzę tak samo, niech pogra dopiero go ocenimy... a po takich ogonkach, szczególnie w tej rundzie, to co tu można oceniać.
|
Ale Nasz klub dwa lata temu wyglądał jak półl-amtorski jeśli chodzi o administracje/pion sportowy itp. Ja poprostu ufam, ze Masktan i Stan mieli dostatecznie dużo czasu na ocenienie jego potencjału i wyszło im, że nie jest to zawodnik który nie wpisuje się w ich plany i dlatego nie dostaje tak dużo szans. Po transferach zimowych widać, że znają się na tym co robią.