|
....a coraz jest zabawniej. Znowu nie sadzilem ze dozyje momentu gdzie typm sie pyta komu bedziemy kibicowac w meczu Legii z Lechem i z gory zaklada ze nie uwierzy ze nikomu. Ja ci odpowiem, bede kibicowal Wisle w tym meczu. Czyli na przyklad kontuzjom pilkarzy naszych rywali.
Ja .......e..... :/
|