Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#242
Stary 21.04.2011, 09:50
....a coraz jest zabawniej. Znowu nie sadzilem ze dozyje momentu gdzie typm sie pyta komu bedziemy kibicowac w meczu Legii z Lechem i z gory zaklada ze nie uwierzy ze nikomu. Ja ci odpowiem, bede kibicowal Wisle w tym meczu. Czyli na przyklad kontuzjom pilkarzy naszych rywali.
Ja .......e..... :/
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując