Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 21.04.2011, 09:40
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
Gwiażdzisty Gienek też tak miał i gdyby nie to że wreszcie zaczął strzelać byłoby to samo.. Brożek pudłował..
Ba nawet Messi ostatnio w lidze z Realem lobował a mógł spokojnie strzelić. To nie są argumenty.. poza tym jesli trener mu nie ufa to też nie należy się dziwić że tak gra. Gienek w pierwszych meczach nie wyglądał lepiej od Riosa,a teraz proszę.

Po prostu pokazuje tutaj jacy nieobiektywni potraficie być i jacy niecierpliwi. Gdybyście byli trenerami wielu ciekawych zawodników by wam uciekło
Ale tu nie ma czasu na czekanie bo gra się o mistrzostwo a nie o spokojny środek tabeli. Niestety ale Rios przed Maaskanetm grał już kilka meczy i w sytuacjach podbramkowych zawsze był spóźniony. Może lepiej dla Wisły i niego byłoby gdyby grał np. w Bełchatowie lub jakimś innym zespole środka tabeli.
Odpowiedz cytując