Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.04.2011, 09:20
art jasne przecież Jirsak był na różnych pozycjach ustawiany, poza tym wiem że za Skorży był źle ustawiany, ale jakoś mało kogo to obchodziło.. ciągle tylko pisano 700tys euro w plecy itp... Dlatego dla mnie to nic nowego na tym forum. No właśnie 2 lata Jirsak miał, a gdyby to było wypożyczenie to po Twoich ocenach po 1 sezonie wróciłby bez żalu

a_r_e_n_a tylko jakoś w poprzedniej rundzie wcale tak źle nie wyglądał. A w tej jest kompletnie bez rytmu meczowego, jeśli grałeś w piłkę to powinieneś wiedzieć co to oznacza.

Nie jestem jakimś fanem wielkim Riosa, bo ja do każdego zawodnika w naszej drużynie podchodzę tak samo, niech pogra dopiero go ocenimy... a po takich ogonkach, szczególnie w tej rundzie, to co tu można oceniać.


Odpowiedz cytując