Wyświetl pojedynczy post
Ar222
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2166
Stary 21.04.2011, 09:06
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Od wielu czyli od ilu? 5, 6, 7? Widzę że po normalnemu nie rozumiecie ale skoro tak to powiem inaczej. Smok wygląda tandetnie, wszystko mu wisi jakby juz miał 105 lat a ma zaledwie 5. Nie ma gorzej zrobionej maskotki w naszej ekstraklasie z tych co widziałem
To chyba nie widziałeś śledzia w kolczudze Arki Gdynia. Mało się ze śmiechu nie posrałem podczas oglądania naszego meczu z nimi w pierwszej kolejce na wiosnę.

Nie macie już żadnych mniej bzdurnych tematów do przejmowania się niż maskotka? Martwcie się lepiej dzisiejszym wynikiem.
Tylko jeden klub kocham aż po grób!
__________________________________________________
Lubisz dobrą fantastykę? Jeśli tak, to zapraszam na moją stronę:
https://www.patreon.com/ArturPlatek
Odpowiedz cytując