crazykaro napisał(a):

|
Od wielu czyli od ilu? 5, 6, 7? Widzę że po normalnemu nie rozumiecie ale skoro tak to powiem inaczej. Smok wygląda tandetnie, wszystko mu wisi jakby juz miał 105 lat a ma zaledwie 5. Nie ma gorzej zrobionej maskotki w naszej ekstraklasie z tych co widziałem
|
To chyba nie widziałeś śledzia w kolczudze Arki Gdynia. Mało się ze śmiechu nie posrałem podczas oglądania naszego meczu z nimi w pierwszej kolejce na wiosnę.
Nie macie już żadnych mniej bzdurnych tematów do przejmowania się niż maskotka? Martwcie się lepiej dzisiejszym wynikiem.