Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#240
Stary 21.04.2011, 08:39
Panowie, nie przykładajcie uwagi do meczów pucharowych pod kątem formy - ani Legii (że niby forma wzrosła), ani Lechii (że niby formą dołują). Nie przykładajcie też uwagi do poziomu meczu (żenujący). Od kiedy pamiętam, mecze pucharowe zawsze tak wyglądają i nie mają praktycznie żadnego przełożenia na ligę.
Legionista
Odpowiedz cytując