|
Panowie, nie przykładajcie uwagi do meczów pucharowych pod kątem formy - ani Legii (że niby forma wzrosła), ani Lechii (że niby formą dołują). Nie przykładajcie też uwagi do poziomu meczu (żenujący). Od kiedy pamiętam, mecze pucharowe zawsze tak wyglądają i nie mają praktycznie żadnego przełożenia na ligę.
|