Rios zagrał 3 mecze w pełnym wymiarze czasowym, 4 mecze powyżej 60 min, 2 po 45 min, a reszta to ogony z czego 3 to wejścia od ok 85 min i później. I uważacie że to jest danie szansy

To jest Latynos, a oni czasem dłużej się aklimatyzują, niekoniecznie musi to jego dotyczyć ale nie można tego wykluczyć. Jirsak też długo czekał, też wieszaliście psy na nim ale teraz jakoś te głosy ucichły, ba widziałem posty gdzie pisano by przedłużyć z nim kontrakt.. no ale cóż z niemal każdym zawodnikiem tak tutaj macie, Brożka czy Błaszcza na samym początku nie ominęło to..
pozdro i bez napinki