Wyświetl pojedynczy post
Kaszalot
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Krzeszowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1224
Stary 20.04.2011, 23:51
zle polaczenia partii a sam trening klatki mocno przeladowany.

jak chcesz masowac i nie masz duzego stazu to zacznij od 3 cwiczen po 3 serie przykladowo.
wyciskanie skoks dodatni 3x10
wyciskanie hantli plasko 3x12
rozpietki lub przenoszenie hantla za glowe 2x15
Odpowiedz cytując