Wyświetl pojedynczy post
Lukasyno
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1223
Stary 20.04.2011, 23:33
wiertar napisał(a):Wyświetl post
panowie. pootrzebuj jakieś dobrych ćwiczeń na klatke. obecnie ćwicze tak:

3-4 razy w tygodniu

pon- klatka: 3x6 wyciskanie sztangi
3x6 wyciskanie hantli na skosie
3x6 wyciskanie sztangi (wąski chwyt)
3x6 wyciskanie sztangi głową w dół
3x6 sciaganie na bramie albo pompki na poręczach

wtorek - biceps + triceps: 3x6 sztanga łąmana
3x6 hantle
3x6 modlitwenik hantlami
3x6 hantle
+ 2-3 serie cwiczeń na triceps

środa - plecy + barki: 3x6 podciaganie na drążku szeroki uchwyt
3x6 dociąganie na bramie w siadzie
3x6 podciaganie na drążku wąski uchwyt
3x6 dociąganie hantli w opadzie tułowia w przód
+ 3 serie ćwiczeń na barki

+ ewentualnie 2 raz w tygodniu klatka

jakie uwagi szczególnie chodzi mi żeby rozbudować/ ładnie podciąć klatke piersiową

diety raczej specjalnej nie stosuje,ale staram się odżywiać zdrowo.
Jak dla mnie to ten trening całkowicie do bani. Kto Ci doradził żeby takie serie robić? Po 6 powtórzeń w serii to może i jest dobre ale jak siłe robisz a nie mase..
Pisałeś o klacie więc wg mnie 3,4 max ćwiczenia ale więcej powtórzeń w serii. 12/10/8/8 albo kończysz na 6.
Wyciskanie sztangi w wąskim uchwycie to jest ćwiczenie na triceps, to samo pompki na poręczach.

Ja bym zrobił tak; Sztanga na płaskiej, hantla na skosie, sztanga głową w dół i rozpiętki brama/ławeczka jak wolisz.
Rozpiętki możesz robić tym samym ciężarem, a reszta zmiennym.

Reszta planu też do bani. Kiedy robisz nogi?
Pzdr.
Kiedyś znów wszyscy spotkamy się razem,
czas straci wtedy znaczenie.
Gdy z hukiem otworzą się bramy Valhalli
nic nigdy już nas nie rozdzieli.
Przyjaźń,
której nie przerwie już nic.
Pamięć,
która będzie wciąż żyć.
Odpowiedz cytując