crazykaro napisał(a):

|
Skoro o maskotkach mowa to nie uważacie że nasz Smok powinien przejść jakiś retusz bo nie prezentuje się nawet przyzwoicie w gronie obecnych ekstraklasowych maskotek?
|
Pier.dolnij mu jakiś podkład, wypudruj, kredką parę kresek, dobra szmina i nawet od lalki będzie lepszy.