Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.04.2011, 23:00
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Skoro o maskotkach mowa to nie uważacie że nasz Smok powinien przejść jakiś retusz bo nie prezentuje się nawet przyzwoicie w gronie obecnych ekstraklasowych maskotek?
Pier.dolnij mu jakiś podkład, wypudruj, kredką parę kresek, dobra szmina i nawet od lalki będzie lepszy.
Odpowiedz cytując