|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline
|
#2158

20.04.2011, 22:33
|
tarantulaw2 napisał(a): 
Przepraszam, że się tak wyrażę, ale co ich pojebało, że wlepiają kary za wywieszenie transparentu nie dotyczącego spotkania?
Zaczyna się robić coraz ciekawiej...
|
Żadna nowość.
|
|