|
Ja w obecnej sytuacji właśnie postawiłbym na Małeckiego na szpicy. Moim zdaniem lepszy Mały w ataku, niż Żuraw czy Rios.
Na skrzydłach Melikson i Kirm, w środku Wilk, Sobolewski, Jirsak.
Reszta bez zmian.
Czeka nas trudny mecz we Wrocławiu coś mi się tak zdaje...
|