Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 20.04.2011, 21:24
Wezcie sciagnijcie z anteny Trzeciaka! Facet moze sobie kochac Barcelone i obrazac Real, ale niech nie pokazuje tego komentujac mecz...ja oczekuje fachowosci, a nie "uczuc" do jednej czy drugiej druzyny.

Co do samego meczu, to Real narazie zdecydowanie lepszy. Barca nie stworzyla zadnej groznej sytuacji w 1 polowie.
Odpowiedz cytując