|
Wezcie sciagnijcie z anteny Trzeciaka! Facet moze sobie kochac Barcelone i obrazac Real, ale niech nie pokazuje tego komentujac mecz...ja oczekuje fachowosci, a nie "uczuc" do jednej czy drugiej druzyny.
Co do samego meczu, to Real narazie zdecydowanie lepszy. Barca nie stworzyla zadnej groznej sytuacji w 1 polowie.
|