|
Wolałbym, żeby Legia wygrała z kilku powodów.
Lech już się nagrał w pucharach. Wystarczy.
Legia odpadnie na samym początku, a Amica może coś zepsuć i dostać się do jakiejś grupy.
Skorża jest trenerem Legii.
Amica pokonała mój ulubiony zespół PP: Podbeskidzie.
Reasumując - raczej nie Amica niż nie Legia, więc wybieram Legię.
|