Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.04.2011, 20:24
Wolałbym, żeby Legia wygrała z kilku powodów.
Lech już się nagrał w pucharach. Wystarczy.
Legia odpadnie na samym początku, a Amica może coś zepsuć i dostać się do jakiejś grupy.
Skorża jest trenerem Legii.
Amica pokonała mój ulubiony zespół PP: Podbeskidzie.

Reasumując - raczej nie Amica niż nie Legia, więc wybieram Legię.
Odpowiedz cytując