Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11128
Stary 20.04.2011, 20:06
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Poczekaj co będzie jeśli Jaga wygra a my jutro stracimy pkt.......(Oby nie)

Mam nadzieję że Górnik urwie pkt Jadze a my jutro po ciężkim meczu wygramy.
No a co ma być? będziemy mieć 3 albo 4 pkt przewagi, za tydzień my pykniemy Górnika, a Jaga straci punkty w Bytomiu i wróci status quo ...
Odpowiedz cytując