Teqcontroller napisał(a):

Poczekaj co będzie jeśli Jaga wygra a my jutro stracimy pkt.......(Oby nie)
Mam nadzieję że Górnik urwie pkt Jadze a my jutro po ciężkim meczu wygramy.
|
No a co ma być? będziemy mieć 3 albo 4 pkt przewagi, za tydzień my pykniemy Górnika, a Jaga straci punkty w Bytomiu i wróci status quo ...
