Spoko, spoko... nasz terminarz tylko wygląda na ciężki. Z Polonią W. gramy na sam koniec i ten mecz może nie mieć żadnego znaczenia. Z pozostałych zespołów to Legia, Cracovia, Lechia, Górnik i Zagłębie czyli drużyny grają na chwilę obecną bardzo słabo... Z Lechem może będzie trzeba się pomęczyć. Czyli nasz terminarz naprawdę nie jest taki zły... jeszcze kilka tygodni temu baliśmy się o mecze z Arką, Koroną, Jagą i Bełchatowem. My mamy lidera, gramy równo i konkretnie i to my jesteśmy na fali. Przed meczem z Bełchatowem można było czytać o osłabionej Wiśle - i jak ta "słaba" Wisła zagrała? Zagrała świetnie bo to gra drużyna a nie jeden piłkarz... Teraz też damy radę... od Śląska jesteśmy lepsi i pewnie to wygramy... podobnie jak pozostałe mecze. Głowa do góry i nie smęcić
