Wyświetl pojedynczy post
dido
Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 20.04.2011, 19:52
No to teraz z innej bańki. W finale PP grają najbardziej "znielubiane" przez nas drużyny. komuś jednak mniej lub bardziej będziecie kibicować. Tylko niech nikt nie mówi , że go to wali bo i tak w to nie uwierzę. Ja wybieram Legię ( jakoś tak mniej wali wioską).
Odpowiedz cytując