|
No to teraz z innej bańki. W finale PP grają najbardziej "znielubiane" przez nas drużyny. komuś jednak mniej lub bardziej będziecie kibicować. Tylko niech nikt nie mówi , że go to wali bo i tak w to nie uwierzę. Ja wybieram Legię ( jakoś tak mniej wali wioską).
|