Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 20.04.2011, 19:44
Lysy napisał(a):Wyświetl post
A ja przypominam mecz z Bełchatowem , gdzie dał dobrą zmianę.
Ten poprzedni? To, że tym razem po jego stracie nie było zabójczej kontry - to jest dobra zmiana? Bo przecież nic nie zrobił: trochę pobiegał, na koniec wziął koszulkę BOT-u. Nie krytykuję go, bo akurat za dużo na tym etapie zdziałać nie mógł, ale - dobra zmiana?

No to ja proponuję Bruda, on też w poprzednim meczu dał dobrą zmianę.
Szkoda, że Mączyński poszedł na wypożyczenie, byłoby z niego więcej pożytku niż z Garguły, który jest na ławce za nazwisko. W liderze I ligi ŁKS-ie ma trzy bramki i siedem asyst. Ja wiem, że to inny poziom, ale praktyka pokazuje, ze wypalone ligowe gwiazdki w pierwszej lidze też nie błyszczą.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.04.2011 o godz. 19:46.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując