|
Jagiellonia - Górnik 1:0 Frankowski.
Jagiellonia od początku meczu gra ładną, fajną piłkę. Górnik chyba źle ustawiony popatrzcie ile miejsca miał Seratlić przy dośrodkowaniu, przy tej bramce, a Frankowski zostawiony praktycznie bez krycia.
Wątpię, aby Górnik był w stanie urwać dzisiaj punkty Jadze.
Obyśmy wygrali jutro ze Śląskiem...
|