Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11116
Stary 20.04.2011, 19:23
Jagiellonia - Górnik 1:0 Frankowski.
Jagiellonia od początku meczu gra ładną, fajną piłkę. Górnik chyba źle ustawiony popatrzcie ile miejsca miał Seratlić przy dośrodkowaniu, przy tej bramce, a Frankowski zostawiony praktycznie bez krycia.
Wątpię, aby Górnik był w stanie urwać dzisiaj punkty Jadze.

Obyśmy wygrali jutro ze Śląskiem...
Odpowiedz cytując