Temat
:
Puchar Polski w wykonaniu innych zespołów.
Wyświetl pojedynczy post
Magpie
Banita
Od: 01.2011
Offline
#
230
20.04.2011, 19:19
Jak to jest jak teraz Legia przegra w finale z Lechem a Lech zajmie 3 miejsce w ekstraklasie - to obie drużyny grają w pucharach?
Magpie
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Magpie