Wyświetl pojedynczy post
Magpie
Banita
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#230
Stary 20.04.2011, 19:19
Jak to jest jak teraz Legia przegra w finale z Lechem a Lech zajmie 3 miejsce w ekstraklasie - to obie drużyny grają w pucharach?
Odpowiedz cytując