dynek.pl napisał(a):

no tylko czekalem az ktos cos takiego napisze, a co Lechii niby dają te 3 punkty w lidze ?
przeciez oni są tak cieńcy, że nie strzelili bramki od 4 meczów i dostali trójke od ostatniej
drużyny - chyba łatwiej by bylo awansować przez puchar Polski niż przez lige ?
Lechia jest cieniem drużyny, która tak zachwycała jesienią.
|
chłopie, wyluzuj, to było dla podtrzymania rozmowy, bo na ekranie nie ma na co patrzeć.