Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 20.04.2011, 18:44
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
no tylko czekalem az ktos cos takiego napisze, a co Lechii niby dają te 3 punkty w lidze ?
przeciez oni są tak cieńcy, że nie strzelili bramki od 4 meczów i dostali trójke od ostatniej
drużyny - chyba łatwiej by bylo awansować przez puchar Polski niż przez lige ?

Lechia jest cieniem drużyny, która tak zachwycała jesienią.
chłopie, wyluzuj, to było dla podtrzymania rozmowy, bo na ekranie nie ma na co patrzeć.


Odpowiedz cytując