|
"Po zapoznaniu się z opinią Kolegium Sędziów PZPN oraz zapisem wideo Komisja Ligi oddaliła protest klubu GKS Bełchatów dotyczący czerwonej kartki, którą otrzymał piłkarz Tomasz Wróbel w 50 minucie meczu 22. kolejki Ekstraklasy Wisa Kraków - PGE GKS Bełchatów. Powyższe oznacza, że zawodnik nie jest uprawniony do gry w najbliższych dwóch meczach Ekstraklasy."
|