Wyświetl pojedynczy post
Przemas
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 20.04.2011, 17:35
proste, że powinien zagrać Małecki na szpicy. Będzie to dobry test czy przy naszej taktyce jedyną i słuszną opcją z przodu jest wysoki i silny napadzior czy też mały i szybkie jest równe dobry. Poza tym Melikson na skrzydle, a w pomocy Sobol, Shiva i Jirsak.
Odpowiedz cytując