Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 20.04.2011, 16:09
Kibicujemy dzisiaj Lechii tak jakby to sama Wisła grała. Legia będzie spięta jak nigdy ale myślę że piłkarsko są jak najbardziej do ogrania.
Odpowiedz cytując