Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 20.04.2011, 16:07
Rudi5555 napisał(a):Wyświetl post
Człowieku, czy oni ci płacą za reklamę ? Przecież to już x-nasty link który wklejasz z tej GóWnianej strony.
Co nas interesuje czy zagrają w różowych , niebieskich , czy karmazynowych. Grunt żeby wygrali.
Człowieku .... Zamiast robić przytyk koledze że wrzuca linki z GW to lepiej przyjrzyj się dokładnie i rozróżniaj GW od Gazety Krakowskiej.
Odpowiedz cytując