Rudi5555 napisał(a):

Człowieku, czy oni ci płacą za reklamę ? Przecież to już x-nasty link który wklejasz z tej GóWnianej strony.
Co nas interesuje czy zagrają w różowych , niebieskich , czy karmazynowych. Grunt żeby wygrali.
|
Człowieku .... Zamiast robić przytyk koledze że wrzuca linki z GW to lepiej przyjrzyj się dokładnie i rozróżniaj GW od Gazety Krakowskiej.