Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 20.04.2011, 16:04
Rudi5555 napisał(a):Wyświetl post
Człowieku, czy oni ci płacą za reklamę ? Przecież to już x-nasty link który wklejasz z tej GóWnianej strony.
Co nas interesuje czy zagrają w różowych , niebieskich , czy karmazynowych. Grunt żeby wygrali.
A co ma wspólnego Gazeta Krakowska z GW?
Odpowiedz cytując