Wyświetl pojedynczy post
Rudi5555
Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Szarów-Niepołomice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 20.04.2011, 16:03
farben napisał(a):Wyświetl post
Piłkarze Wisły zagrają w różowych sznurówkach

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...kach,id,t.html
Człowieku, czy oni ci płacą za reklamę ? Przecież to już x-nasty link który wklejasz z tej GóWnianej strony.
Co nas interesuje czy zagrają w różowych , niebieskich , czy karmazynowych. Grunt żeby wygrali.
Odpowiedz cytując