Temat
:
[23 kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków ; 21.04.2011 ; 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Rudi5555
Member
Od: 05.2009
Skąd: Szarów-Niepołomice
Offline
#
1
20.04.2011, 16:03
farben
napisał(a):
Piłkarze Wisły zagrają w różowych sznurówkach
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...kach,id,t.html
Człowieku, czy oni ci płacą za reklamę ?
Przecież to już x-nasty link który wklejasz z tej GóWnianej strony.
Co nas interesuje czy zagrają w różowych , niebieskich , czy karmazynowych. Grunt żeby wygrali.
Rudi5555
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rudi5555
Znajdź inne posty napisane przez Rudi5555