Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11112
Stary 20.04.2011, 15:45
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
I masz babo placek
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Rob...618,1,381.html
Powiem tak. Przepisy dotyczące sędziowania są tak niejasno sprecyzowane, że nawet jak arbiter popełni jakiś żałosny błąd (patrz Małek Amica-Legia), to zawsze da się jego dupsko uratować. Bo tak naprawdę te przepisy można interpretować jak się komu podoba przez co jak dla mnie są gówno warte.
Odpowiedz cytując