farben napisał(a):

Co Cię zaskakuje? Z całym szacunkiem ale Śląsk to nie jest jakaś Barcelona, żeby się ich bać. Mogą imponować tym jak walczą, że biegają do ostatniej minuty ale to nie są żadne gwiazdy. Jak my mamy się bać Śląska, to najlepiej w ogóle nie jedźmy do Gdańska, Warszawy, a o Pucharach już nie wspominając. Walka na pewno będzie, bo my na wyjazdach szału nie gramy + brak Genkova więc jak dla mnie głosy w sondzie jak najbardziej zrozumiałe.