Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 20.04.2011, 15:39
farben napisał(a):Wyświetl post
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków [TYPUJ WYNIK]

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...ynik,id,t.html

Wyniki sondy mnie zaskakują.
Co Cię zaskakuje? Z całym szacunkiem ale Śląsk to nie jest jakaś Barcelona, żeby się ich bać. Mogą imponować tym jak walczą, że biegają do ostatniej minuty ale to nie są żadne gwiazdy. Jak my mamy się bać Śląska, to najlepiej w ogóle nie jedźmy do Gdańska, Warszawy, a o Pucharach już nie wspominając. Walka na pewno będzie, bo my na wyjazdach szału nie gramy + brak Genkova więc jak dla mnie głosy w sondzie jak najbardziej zrozumiałe.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 20.04.2011 o godz. 15:43.
Odpowiedz cytując