Ktore? staryyy Moze pokolei:
1. ze ślaskiem wyjazd slask to slask i do tego wyjazdowe spotkanie mysle ze max remis. (
TRAFIONE)
2.gornik tutaj 3 pkt powiinyn wpasc
3.Lechia Gdans Wyjzdowe moze byc remis wiec daje 1 pkt
4.Lech Poznan mysle ze z nimi mozemy przegrac daje 0 pkt
5. Cracovia u siebie tu daje 3 pkt spokojnie
6.Legia wyjazd legia moze wygrac daje 0 pkt
7.wyjazd z Zaglebiem daje spokojne 3 pkt
8.polonia daje 1 pkt
Moze troche pesymistyczne podejscie ale moim zdaniem bardzo realne ze wisla zdobedzie w tych 8 kolejkach 12 pkt a czy da to mistrza nie wiem spojzmy na jagielonie:
1.Gornik u siebie daje im 3 pkt na spokojnie (TRAFIONE)
2.Polonie Bytom wyjazd spokojne 3 pkt
3.Widzew u siebie mysle ze tez 3 pkt
4.polonia wyjazd tu daje im 0 pkt
5.z legia u sibie max 1 pkt
6.z kroona u siebie 3 pkt spokojnie
7.z cracovia wyjazd daje 1 pkt cracovia bedzie walczyc o urzymanie
8. ruch u siebie spokojne 3 pkt
Daje to jagieloni 17 pkt Wisla jak wczesniej mowilem 12 pkt czyli 5 pkt roznicy na korzysc Jagieloni Wisla mistrzem 1 pkt
