Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 20.04.2011, 14:33
Bodajże na Weszło podawali że Xavi ma gdzieś koło 90-95% skuteczność podań. Ciekawe jak to jest u nas.

Swoją drogą Tomek faktycznie gra teraz bardzo dobre zawody, mimo, że jest mniej widoczny. Takie połączenie defensywnego, ofensywnego środkowego pomocnika bardzo mu odpowiada. Reguluje tempo gry, przerzuca ciężar z jednej na drugą stronę itd. Słowem, pozycja wymagająca inteligencji, którą Tomek posiada, spokoju i opanowania. Mam nadzieję, że prawdziwy szczyt formy jeszcze u niego przyjdzie.

A Guła tak własciwie jest dopiero pół roku po kontuzji bo chyba latem też coś mniejszego złapał, a to trochę podcina skrzydła. Mam nadzieję, że Boguś nie będzie potrzebował tyle czasu.
Odpowiedz cytując